Бакалавр ділового адміністрування зі спеціалізацією "Підприємництво"

Загальні відомості

Опис програми

Огляд ступеня

Бакалавр наук з бізнес-адміністрування зі спеціалізацією в галузі підприємництва поєднує теоретичне навчання з актуальними проблемами бізнесу в реальному світі, щоб дати студентам навички та розуміння ключових питань, які щодня впливають на бізнес. Індивідуальна курсова робота та орієнтований на студентів підхід відрізняють ступінь бізнесу AUS. Мета цієї програми - надати студентам впевненості в отриманих знаннях та набутих навичках розпочати кар’єру або займатися підприємництвом у постійно мінливому бізнес-середовищі.

Чому Швейцарія?
 • 2017 найінноваційніша країна світу
 • "Швейцарія веде рейтинг уже сьомий рік поспіль"
 • "Топ-10 у Глобальному інноваційному індексі Швейцарія зайняла позицію номер 1 у GII уже сьомий рік поспіль. Вона зберігає це перше місце з 2011 року, а також свою позицію № 1 у підіндексі інноваційного випуску та в стовп знань та технологій з 2012 року "
 • Кантон де Во № 1 для венчурного капіталу у Швейцарії
 • Більше половини всього інвестованого капіталу припадало на цей кантон. Стартові компанії на базі Во отримали більше 460 мільйонів швейцарських франків

Чому ступінь AUS

Малі класи

Прихильність AUS до найкращого досвіду студентів включає в себе потрібну кількість викладачів, щоб гарантувати невеликі розміри класу та подальшу особисту підтримку студентів у класі та поза нею. Невеликі розміри класів забезпечують повну взаємодію з професором, який веде навчання, а також з однокурсниками з різних професійних та культурних обставин.

Пошиті

AUS пропонує індивідуальну освіту з практичними та теоретичними курсами, які є актуальними для сучасного ринку. Надаючи пріоритет останнім діловим суб'єктам, високомотивований та амбітний персонал та адміністрація AUS присвячені академічному та особистісному розвитку студентів, тісно співпрацюючи на принципах "один на один", щоб допомогти їм досягти своїх кар'єрних цілей.

Реальні відомості

Повний доступ до різних баз даних, таких як EBSCO, ProQuest, Financial Times та інші послуги, доступний у кампусі та поза його межами, а також доступ до наукових та галузевих експертів, а також за допомогою навчальної програми, сформованої сучасними науковими дослідженнями та професійною практикою, щоб максимально покращити кар’єрний прогрес.

Мережа

Міжнародне, полікультурне середовище, що базується в Швейцарії, AUS - один з провідних університетів бізнесу Швейцарії, розташований в Ла-Тур-де-Пейц на прекрасних берегах Женевського озера і має честь мати схожі світові корпорації та організації, такі як Nestlé, Hublot, Організація Об'єднаних Націй та Міжнародний олімпійський комітет, що знаходиться в межах легкої відстані від кампусу.

Практичне та відповідне

Організація кар’єрного шляху, що поєднує теорію з практичним досвідом, AUS прагне до навчання та розвитку своїх студентів, надаючи їм можливість пройти шлях кар'єри, який їм найбільше підходить.

Міжнародне визнання

Підтримка AUS міжнародними визнаними та сильними місцевими організаціями забезпечує гарантію якісної освіти для своїх студентів. Він визнаний університетом багатьма органами з акредитації, включаючи Міжнародну раду з акредитації бізнес-освіти (IABCE) та Європейську раду з питань бізнес-освіти (ECBE). Він також належить Швейцарсько-американській торговій палаті, FSEP - Fédération Suisse des Ecoles Privées, AVDEP - Асоціація Vaudoise des Ecoles Privées, а також Promove.

Що ти навчишся

Набуття навичок, необхідних для досягнення успіху.

Бажання отримати знання, щоб стати підприємцем - ключова характеристика цього покоління студентів. Крім того, середній термін життя S

Наші викладачі беруть участь у підприємництві, як колишні творці стартапів, так і тренерські стартапи в місцевих та міжнародних прискорювачах стартапів та багатонаціональних корпораціях.

Ступінь починається з п'яти основних курсів. За ними слідують основні курси, які дають студентам чітке розуміння основ бізнесу, таких як фінанси, економіка, маркетинг та підприємництво. Студенти можуть обрати актуальні курси, щоб адаптувати їх ступінь.

Для отримання ступеня студентам необхідно буде виконати:
 • 5 базових модулів / курсів
 • 24 основні модулі / курси
 • 12 спеціалізованих модулів / курсів
 • Стажування або проект Capstone

Курси вибираються адміністрацією залежно від запитів студентів та наявності викладачів і включають такі теми, як економіка, управління, право та принципи маркетингу. Регулярно перевіряйте веб-сторінки нашого курсу, щоб отримати найбільш вичерпну та найновішу інформацію.

Чому AUS?

У центрі уваги університету - розвивати свої навички та найбільше супроводжувати вас у здобутті впевненості та ставлення до вас, щоб досягти успіху як підприємця.

Це вдасться досягти, якщо кожен студент розробляє свій проект протягом усього навчання та отримує відгуки від викладачів та спеціалістів, просуваючи Студентську пісочницю та Бізнес-лабораторії.

Програма буде включати курси, такі як Lean Startup Approach, Innovating Successful, Entrepreneurrial Finance and Crowd Funding, Pitching your Startup.

Супутні курси:

 • Критичне і творче мислення
 • Нове венчурне фінансування
 • Підприємництво та інновації
 • Зв'язки з громадськістю та навички роботи в мережі
 • Психологія творчості
 • Лідерство в бізнесі
 • Лідерство та побудова команди
 • Прийняття рішень

Академічний календар

Навчальний рік, як правило, починається у вересні і закінчується в липні трьома навчальними термінами (осінь, зима та весна) у цей період. Кожен термін включає одинадцять тижнів навчання плюс один тиждень іспитів. Періоди іспиту зазвичай трапляються в середині та наприкінці кожного терміну. Періоди відпусток зазвичай припадають на грудень та весну. Тривала літня перерва в липні / серпні.

Строкові терміни

Осінній термін
 • Курси: вересень - грудень
 • Свята: Зимова перерва: 4 тижні
Зимовий термін
 • Курси: січень - березень
 • Свята: Весняна перерва: 2 тижні
Весняний термін
 • Курси: квітень - липень
 • Свята: Літня перерва: 10 тижнів

Вимоги до ступеня бакалавра

Присвоєння ступеня BSBA American University in Switzerland AUS American University in Switzerland відбувається лише після виконання наступних вимог:

 • Вимоги до академічних кредитів;
 • Вимоги до академічної ефективності (накопичувальний бал у середньому 2.0);
 • Вимоги до відвідування та умови проживання.

Крім того, всі непогашені рахунки повинні бути врегульовані в адміністрації до закінчення навчання.

Передача кредитів

Кредити на трансфер можуть бути прийняті в інших визнаних коледжах та університетах для тих курсів, які застосовуються до програм AUS. Кредити з випереджального розміщення (AP), отримані на рівні середньої школи, можуть застосовуватися до програми бакалаврату. Трансфертні кредити можуть надаватися лише для класу С (75%) або вище. Усі випускники повинні виконати принаймні половину своїх вимог до Академічного кредиту в AUS.

Як застосовувати

American University in Switzerland розгляне всі заповнені заявки та зв’яжеться із заявниками протягом розумного періоду часу, як тільки буде прийнято рішення. Однак вступ до AUS обмежується обмеженою кількістю реєстрацій; Тому можливо, що не всі кваліфіковані претенденти приймаються завжди. У таких випадках Американський університет Швейцарії приймає тих, хто має найвищу кваліфікацію та потенціал.

Усі претенденти повинні продемонструвати відмінну академічну довідку, яка підтверджує їх потенціал для успіху в даній галузі дослідження та виконати наступні процедури прийому до АУС.

Вимоги щодо вступу

Вступ на бакалаврську програму вимагає закінчення та закінчення вищої школи у визнаному закладі. AUS може призначити один або кілька вступних іспитів, щоб визначити, що кандидат відповідає мінімальним вимогам програми, тоді як AUS може вимагати додаткових курсів для студентів, які пропускають деякі основи управління бізнесом.

Вимоги до прийому

Вимоги до прийому для всіх претендентів включають заповнену форму заявки та сплачувану плату на додаток до перелічених нижче документів. Заявник повинен забезпечити своєчасне надсилання цих документів до Школи бізнесу AUS до початку курсу навчання.

 • Запити форму заявки
 • Подати заповнену та підписану анкету
 • Фотографії: Шість (6) фотографій паспорта повинні бути додані до форми заявки, яка подається до АМУ. Більшість із цих фотографій потрібні місцевій владі та для студентських віз.
 • Рекомендації: Два (2) конфіденційні рекомендаційні листи від інструкторів або роботодавців, які знайомі з минулою роботою заявника, повинні бути надіслані безпосередньо до АМУ. Сертифіковані переклади також повинні подаватися на всі листи, які не є англійською мовою.
 • Резюме або резюме: Короткий письмовий виклад сильних і досягнень заявника. Включіть особисті дані, освіту, досвід роботи, інші кваліфікації та кар’єрні очікування.
 • Стенограми: абітурієнти повинні надати офіційні стенограми про всі застосовані академічні роботи, виконані в середніх або університетських закладах за останні п’ять (5) років. Стенограми повинні бути надіслані установами безпосередньо до АСУ. Завірені переклади також повинні подаватися для всіх документів, які не є англійською мовою.
 • Мотиваційний лист: есе чи мотиваційний лист має бути не менше 500 слів. Ви повинні розповісти історію свого академічного розвитку та будь-який інший досвід роботи, який ви мали у розповіді від першої особи. Ви повинні пояснити свої причини подання заявки та те, як ви очікуєте, що AUS ще більше покращить ваші нинішні цілі в кар’єрі.
 • Володіння мовою: Володіння мовою зазвичай визнається, якщо студенти виконали будь-яку з наступних умов:
  • а. Відвідування принаймні трьох останніх повних років навчання в установі, де єдиною мовою навчання є англійська
  • б. Отримання рівня стандарту або вище, в Міжнародному бакалавраті (IB).
 • Якщо жодна з цих умов не застосовується, слід надати доказ володіння англійською мовою шляхом досягнення відповідного балу за одним із наведених нижче:
 • Щонайменше 550 балів у тесті з англійської мови як іноземної (TOEFL). Принаймні 6,0 балів в Міжнародній системі тестування англійської мови (IELTS).
 • У заяві повинні бути включені всі ці пункти для того, щоб вони були розглянуті в процесі прийому.
Терміни подання заявки

AUS працює на основі постійного прийому, що вимагає, щоб заповнені матеріали заявки, а також усі навчальні записи та відповідний внесок отримували AUS мінімум за 10 тижнів до початку терміну. Якщо буде прийнято, ви отримаєте офіційний лист про прийняття та запрошення на зарахування. На цей час вам також повідомлять будь-яку додаткову інформацію, яка повинна бути надана для заповнення вашого файлу. Графік оплати за навчання та збори, що належать, зазначається у Листі Пропозиції, надісланому в Листі про прийняття.

Вартість навчання

 • 3-річна програма
 • Плата за реєстрацію: 3500 CHF
 • 1 рік навчання: 24 000 CHF
 • 2-й рік навчання: 24 000 CHF
 • Третій рік навчання: 24 000 CHF
 • Всього: 75 500 CHF

* Усі ціни в швейцарських франках (CHF)

* Вартість навчання та оплата можуть бути змінені без попереднього повідомлення

Студентам слід очікувати низку додаткових витрат, які не покриваються платою за навчання і їх потрібно враховувати окремо. Додаткові витрати можуть включати:

 • Медична страховка
 • Розміщення
 • Перевезення
 • Соціальна діяльність / поїздки
 • Витрати на копіювання

Усі збори котируються у швейцарських франках (швейцарські франки). Оскільки AUS - American University in Switzerland є приватним закладом, всі студенти сплачують однакові збори незалежно від національності. Плата періодично переглядається і може змінюватися від перелічених.

Університет залишає за собою право вносити такі зміни чи зміни, як це необхідно.

Як платити

Плата за реєстрацію та реєстрацію повинна сплачуватися до оформлення візової заяви. Вартість навчання повинна сплачуватися щонайменше за два тижні до дати початку академічної програми. Якщо оплата не буде здійснена, ви не можете записатись і розпочати заняття, поки не буде здійснено оплату. Виплати можуть здійснюватися банківським переказом або особисто. Студент не буде повністю зареєстрований до отримання повної оплати. У разі несплати навчання та послуги можуть бути зняті.

Політика повернення грошей

Якщо ви розпочали програму навчання, а потім хочете зняти її, ви повинні повідомити Адміністрацію в письмовій формі. Будь-яке відшкодування буде здійснено відповідно до нашої Політики щодо повернення коштів.

Примітка. Цей процес може зайняти кілька місяців.

Стипендії

AUS пропонує ряд стипендій та подій, щоб допомогти вам у навчанні. Більше інформації можна отримати безпосередньо від нашої команди адміністрації.

Карєрні можливості

 • Створення власного стартапу: Курси, пов'язані з підприємництвом, надихають студентів, які бажають здійснити свою мрію про створення власних компаній. Розгалужена мережа AUS надаватиме правильні зв'язки, які потребуватимуть студентів, щоб успішно запустити свої ідеї.
 • Приєднання до стартапів: ступінь AUS зі спеціалізацією «Підприємництво» готує студентів до інструментів, навичок та мережі, які їм знадобляться для того, щоб приєднатися до існуючих стартапів.
 • Бізнес-консультант: Курси, поєднані з практичним досвідом, мають на меті забезпечити інструменти та навички, які допоможуть студентам краще визначити прогалини на ринку та де вони могли допомогти процвітати бізнесу.
 • Робота з продажу: Продавці є ключовими людьми, які продають продукцію бізнесу. Ми надаємо вам навички, які вам знадобляться для представлення та управління будь-якою компанією.
 • І багато іншого.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

Preparing you for the modern business environment, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities, situated in La Tour-de-Peilz. Located on ... Детальніше

Preparing you for the modern business environment, the American University in Switzerland is one of Switzerland’s leading international business universities, situated in La Tour-de-Peilz. Located on the shores of Lake Geneva, AUS is close to the Olympic Capital Lausanne, and Geneva, the center for diplomacy. Offering personalized education in an international and multicultural environment, with practical and relevant programs. AUS offers all its students a dynamic and ambitious culture, both in the classroom and outside of the school. Згорнути