Прочитайте офіційний опис

 • Тип: Трирічний курс
 • Тривалість: 3 роки
 • Доступ: безкоштовно
 • Ступінь класу: L-18, економіка та управління бізнесом

3 навчальних планів

 • Продовольчі науки
 • біоекономіки
 • біонауки

Інноваційний і безпрецедентний навчальний проект в італійському університетському ландшафті, в якому управлінська культура інтегрована з технологічним і науковим внеском біологічних наук і харчових технологій з метою підготовки управлінських діячів з особливими навичками, пересіченими до агропродовольчої системи.

Курс народився в самому серці Food Valley і передає традиції наукових досліджень і акредитації, пов'язані з залученими департаментами ( економічні та бізнес- науки, хімічні науки, життєдіяльність і екологічна стійкість, а також продовольчі і медичні науки ). компаній, консорціумів, італійських та європейських інституцій, органів сертифікації та ланцюгів поставок, що характеризують агробізнес нашої країни.

Таким чином, ви можете розраховувати на різні аспекти, які можуть допомогти вам у наступних управлінських викликах:

 • міждисциплінарний шлях, орієнтований на специфічні та чітко визначені знання;
 • постійний обмін між контекстом виробництва сільськогосподарської продовольчої продукції та дослідженням і підготовкою університетів;
 • наявність трьох конкретних адрес, які дозволять Вам спеціалізуватися на питаннях управління, екологічної стійкості та технологій, пов'язаних з виробництвом та збереженням продуктів харчування.

результати навчання

Курс спрямований на підготовку нових професійних профілів з відмінними та поперечними навичками та почуттями в рамках Продовольчої системи.

Участь у курсі дозволяє абонентам:

 • Завершити рівень підготовки шляхом припущення спеціалізованих знань у сфері валоризації ланцюгів постачання сільськогосподарської продукції
 • Отримати відмінні та поперечні навички з прикордонних тем, пов'язаних з: маркетингом та комунікацією в агропродовольчій промисловості, операціях та управлінні ланцюгами поставок, стратегіями інтернаціоналізації, дослідженнями та розробками, контролем та сертифікацією якості
 • Підвищення за рахунок постійного звернення до активних інструментів навчання, індивідуальних здібностей з метою сприяння введенню в компанію в позиціях, що характеризуються високою відповідальністю
 • Забезпечення постійних стосунків з Бізнес-спільнотою завдяки залученню свідків з основних компаній, що працюють у ланцюжку поставок.

Тому що в Пармі

Інноваційний і безпрецедентний культурний проект на італійській сцені, в якому культура менеджменту інтегрована з технологічним і науковим внеском біологічних наук і харчових технологій, для підготовки управлінських і професійних діячів з особливими навичками і компетенціями, що транслюються в агропродовольчу систему.

Курс народився в самому серці Продовольчої долини і поставив традиції наукових досліджень і акредитації трьох кафедр, що займаються економікою, біологічними науками та продовольчими науками в надзвичайному контексті компаній, консорціумів, установ, органів сертифікації та ланцюгів поставок. характеризують сільськогосподарське харчування нашої країни. Таким чином, ви зможете розраховувати на міждисциплінарний курс, зосереджений на методологічних аспектах та базових знаннях, які не підлягають швидкому моральному старіння; на постійному обміні між контекстом виробництва агропродовольчих товарів та дослідженнями та підготовкою університетів; на трьох шляхах навчання, які дозволять Вам спеціалізуватися на темах менеджменту, екологічної стійкості та технологій, пов'язаних з виробництвом та збереженням продуктів харчування.

Що чекає вас після закінчення навчання

Ви ввійдете як головний герой в одній з провідних галузей національної економіки, сприяючи інтенсивному стажуванню.

Ви зможете заповнити організаційні ролі в різних функціональних областях: комерційних, маркетингових, комунікаційних і зовнішніх зв'язках, управлінні системами якості, дослідженнях і розробках, закупівлях.

Серед можливостей працевлаштування, які чекають на Вас, компанії, пов'язані з виробництвом, переробкою, консервацією та розподілом продуктів харчування; державні та приватні органи для планування, аналізу, контролю, сертифікації або для захисту та розширення сільськогосподарського виробництва продуктів харчування; громадські організації, національні та міжнародні інституції, торговельні асоціації та професійні організації сільського господарства та сервісні компанії для підприємств сфери агропродовольчої підготовки.

Доступні навчальні програми:
італійський

Переглянути 2 інших курсів в University of Parma »

Останнє оновлення May 12, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
3 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date