Програма бакалавра, Food Systems: Sustainability, Management and Technology, готує студентів до того, щоб стати експертними менеджерами харчових систем. Програма надає студентам міждисциплінарні знання, необхідні для роботи в бізнесі, навколишньому середовищі та управлінні природними ресурсами в агропродовольчому секторі. Професійний профіль відповідає стратегії сталого розвитку, викладеної в повідомленні Європейської Комісії «Інновації для сталого зростання: біоекономіка для Європи».

Більш конкретно, підготовка курсів спрямована на озброєння студентів крос-функціональними компетенціями, які поєднують розуміння ланцюгів постачання та економіки та навичок управління бізнесом з технологічними ноу-хау для забезпечення продовольством і збереження, а також екологічної стійкості. Результатом є міждисциплінарний план дослідження, орієнтований на методологічні аспекти та базові навички, які будуть і надалі корисними.

Програма надає студентам методи та інструменти для аналізу та управління агропродовольчими підприємствами та установами, наприклад, підприємствами харчової та переробної промисловості, фірмовими компаніями та кооперативами, охоронними консорціумами (наприклад, ПЗО), сучасними роздрібними дистриб'юторами, HoReCa підприємствам, компаніям з сертифікації якості та компаніям, які просувають агропродовольчу продукцію в Італії та за кордоном.

Програма вищої освіти «Продовольча система: сталий розвиток», «Менеджмент» та «Технологія» поділяється на три специфічні навчальні шляхи: перша спрямована на теми, пов'язані з стійкістю; другий - на теми, пов'язані з харчовою наукою і технікою, що працюють з екологічними темами, пов'язаними з сучасним біоекономістом. Студентам, отже, пропонується безліч варіантів; ступінь магістерської програми.

Конкретні освітні цілі можуть відрізнятися, але вони мають спільний знаменник. Фактично, всі вони базуються на надійному методологічному навчанні та інструментах, необхідних для успішного управління бізнесом.

Доступні навчальні програми:
італійський

Переглянути 4 інших курсів в University of Parma »

Останнє оновлення May 29, 2019
Цей курс Кампус засновані
Start Date
Жов 2019
Duration
3 Років
Денне навчання
За розташуванням
За датою
Start Date
Жов 2019
Кінець терміну надання заяв

Жов 2019

Location
Кінець терміну надання заяв
End Date