Бакалавр наук в галузі комп'ютерної інженерії

Загальні відомості

Опис програми

Огляд

Бакалавр наук з комп’ютерної інженерії - це програма професійного ступеня, яка готує студентів до кар’єри в галузі комп'ютерної інженерії. Ступінь готує людей застосовувати математичні та наукові принципи при розробці, розробці та експлуатаційній оцінці обчислювальної техніки, вбудованих систем, програмних систем та відповідного обладнання та засобів; та аналіз конкретних проблем комп’ютерних додатків до різних завдань. Випускник комп'ютерної інженерії здатний розробити та впровадити комп'ютерну систему загального призначення або вбудованих обчислень. Студенти вчаться включати передовий досвід та сучасні рішення у різноманітні обчислювальні проблеми етичним та соціально відповідальним чином. Сюди входять системи, що мають як апаратні, так і програмні компоненти, дизайн яких вимагає чітко визначеного інтерфейсу між ними та оцінки пов'язаних з цим компромісів. Випускники матимуть сильні комунікативні навички та здатні спілкуватись із широкою аудиторією, а також здатність працювати як продуктивний член міждисциплінарної команди.119771_18165846101_d5448aab3b_z.jpg

Цілі програми

Підготуйте випускників до кар'єри як професійного комп'ютерного інженера.

Випускники зможуть:

 1. Успішно практикують обчислювальну техніку для обслуговування державних та регіональних галузей, державних установ або національних та міжнародних галузей.
 2. Запропонувати рішення складних проблем у своїй професії, застосовуючи теорію та принципи комп'ютерної інженерії.
 3. Ефективно спілкуйтеся, працюйте спільно та проявляйте високий рівень професіоналізму та етичної відповідальності.
 4. Досягайте особистих та професійних успіхів усвідомленням та відданістю своїх етичних та соціальних обов'язків як особистості, так і в командному середовищі.

Чому я повинен займатися комп'ютерною технікою в HPU?

У епоху технологій попит на комп'ютерних програмістів продовжує зростати. За даними Бюро статистики праці США, попит на студентів із ступенем комп’ютерної інженерії зростає швидше, ніж більшість ступенів.

Ми прагнемо включити новітні тенденції технології у наш навчальний план.

Ви матимете доступ до найпопулярнішого програмного забезпечення. Наші студенти вигадують та розробляють нові підходи до обчислювальної техніки та знаходять інноваційні можливості для існуючої технології.

Комп'ютерні інженери користуються прекрасними перспективами роботи, оскільки багато компаній повідомляють про труднощі у пошуку цих висококваліфікованих працівників.

Що я можу зробити з цим основним?

Студенти, які здобули науковий ступінь з комп'ютерної інженерії, працюють професійно за такими напрямками: дизайн комп'ютерних апаратних та програмних засобів, вбудовані системи, комп'ютерні мережі, кіберфізичні системи, робототехніка, інтеграція системи та автоматизація електронного дизайну.

Унікальні пропозиції курсів

 • Розширене програмування зі структурами даних
 • Основи CAD / CAM
 • Схеми
 • Комп'ютерна архітектура
 • Цифрова логіка та комп'ютерні системи
 • Дискретні структури
 • Електроніка
 • Мікропроцесорні програми
 • Операційні системи
 • Програмування в MATLAB
 • Системи в режимі реального часу та вбудовані системи
 • Сигнали та системи119752_18165814591_6a0306e77a_z.jpg

Результати програми для студентів

Навички, які здобудуть студенти на момент закінчення навчання, включають:

 1. Здатність визначати, формулювати та вирішувати складні інженерні задачі, застосовуючи принципи інженерії, науки та математики.
 2. Можливість застосовувати інженерні розробки для створення рішень, що відповідають визначеним потребам з урахуванням охорони здоров'я, безпеки та добробуту, а також глобальних, культурних, соціальних, екологічних та економічних факторів.
 3. Можливість ефективно спілкуватися з різними аудиторіями.
 4. Здатність визнавати етичні та професійні обов'язки в інженерних ситуаціях та приймати обгрунтовані судження, які повинні враховувати вплив інженерних рішень у глобальному, економічному, екологічному та суспільному контексті.
 5. Здатність ефективно функціонувати в команді, члени якої разом забезпечують лідерство, створюють спільне та інклюзивне середовище, встановлюють цілі, планують завдання та досягають цілей.
 6. Здатність розробляти та проводити відповідні експерименти, аналізувати та інтерпретувати дані та використовувати інженерне судження для висновку.
Останнє оновлення Бер 2020

Про навчальний заклад

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around ... Детальніше

With more than 100 student life campus organizations and more than 600 students competing in club and intramural sports, at High Point University, you won’t just be asked to question the world around you-you'll be expected to become an active citizen. Згорнути