Бакалавр економіки

Загальні відомості

Опис програми

Поставте свої аналітичні навички для роботи у світі бізнесу.

Ви розумні, зосереджені та зацікавлені у складній діяльності бізнесу. Киньте виклик бакалавра наук за ступенем економіки.

Ви навчитесь збирати, впорядковувати та критично аналізувати дані, використовуючи математичні формули та статистику. Ви будете розробляти моделі для прогнозування впливу інвестицій, політичного рішення, тенденцій галузі, демографії та інших змінних. Зрештою, ви визначите, як товариства, уряди, підприємства, домогосподарства та люди розподіляють свої ресурси серед конкуруючих інтересів.

Ступінь економіки нагородить вас захоплюючою кар'єрою та високим потенціалом заробітку.

Вас цікавить подвійний фахівець з економіки та ділового адміністрування? Ви можете зробити це лише за чотири роки.

Експертний факультет

Виконаний факультет інструктує, керує та надихає студентів Едінборо на досягнення та лідерство. Викладачі ЄС визнані за прихильність до успіху студентів та створення особистого та привабливого академічного середовища.

Досвідчене навчання

Досвід Едінборо поширюється далеко за межі аудиторії. Студенти ЄС готуються до кар’єри та життя через можливості для практичного навчання, спільних досліджень з викладачами, глобальних подорожей та стажування.

Сучасні засоби

Боротьба шотландців живе, працює та грає у найсучасніших закладах у мальовничому кампусі на 585 десятках. Розташований лише в 20 милях на південь від Ері, четверте за величиною місто Пенсільванія, Едінборо метушиться захоплюючими заходами.

Користуйтеся досвідом реального світу.

За даними Бюро статистики праці США, середня річна заробітна плата економістів на травень 2016 року становила 101 050 доларів.

Чому вибирати Едінборо?

Продовжуючи ступінь економіки, ви навчитесь критично та аналітично мислити, щоб приймати оптимальні рішення, розподіляти ресурси та вирішувати складні економічні проблеми. Крім того, у вас буде можливість:

 • Проводити дослідження та присутні на професійних конференціях, таких як Пенсильванська економічна асоціація.
 • Скористайтеся можливостями стажування в компаніях в Ері, Пітсбурзі, Клівленді та інших містах.
 • Представляйте свою роботу в конкурсі плакатів Федерального резервного банку Клівленда.

Успіх випускників додає значення вашому ступеню економіки.

Багато наших випускників здобувають ступінь випускників, а інші швидко знаходять роботу в приватних корпораціях, неприбуткових організаціях, фінансових установах та державних установах. Випускники Edinboro створили успішну кар'єру в якості економістів, фінансових аналітиків, кредитних аналітиків, політичних аналітиків, банківських службовців, кредитних співробітників, аналітиків ринкових досліджень та економічних консультантів по всій країні в престижних організаціях, таких як:

 • JP Morgan
 • БНІ Меллон
 • Фінансові послуги BSI
 • Банк Кіш
 • ErieBank
 • Банк PNC
 • Прогресивне страхування
 • Монахан
 • PREXEL International
Останнє оновлення Серпень 2019

Про навчальний заклад

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging aca ... Детальніше

Edinboro University is committed to excellence in academics and in every aspect of campus life. A passion for student success, a comprehensive catalog of offerings and a supportive yet challenging academic environment define the EU experience. Згорнути