Filter
Ступінь бакалавра
Єгипет Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інженерні дослідження Єгипет - програми МВА Єгипет Інженерні дослідження

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Взагалі кажучи, інженерія - область науки, яка використовує емпіричні знання, математику і відомості про глобальні системи для створення і підтримки всього, від будівель до окремих компонентів складних систем. Тим не менш, також існує багато спеціалізацій.  

Єгипет має найстаріший системи освіти в Північній Африці та Близькому Сході. Уряд завжди фінансування вищої освіти робить його одним з найдешевших життя студента в Північній Африці та Близькому Сході. Каїрський університет є провідним університетом.

Інженерні дослідження Єгипет - Візьміть Інженерні дослідження Єгипет. Усі програми Інженерні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc

1 Результати в Інженерні дослідження, Єгипет

Інші варіанти в цій галузі знання:
MSc
The British University in Egypt

Надайте найсучаснішу програму, яка відображатиме гнучкість у зміні, щоб відповідати швидким темпам нових технологій, що використовуються в будівельній галузі, а також дос ... [+]

Місія

Надайте найсучаснішу програму, яка відображатиме гнучкість у зміні, щоб відповідати швидким темпам нових технологій, що використовуються в будівельній галузі, а також досягти основних цілей BUE та факультету щодо сприяння культурному, економічному, соціальному та технологічному розвитку. через здатних випускників інженерної техніки та менеджменту, які навчаються за кращими академічними стандартами Великобританії, які є незалежними учнями.... [-]

Єгипет Каїр
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою