Filter
Ступінь бакалавра
Індонезія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інженерні дослідження Індонезія - програми МВА Індонезія Інженерні дослідження

Інженерна дисципліна поєднує в собі знання з фізичних наук, математики та дизайну в розвиток і вдосконалення інноваційних структур, машин, систем, матеріалів і процесів. Випускники бакалавра інженерних програм в даний час користується високим попитом на світовому ринку в самих різних областях, в тому числі промислового виробництва, машинобудування, будівництва і електротехніки, зокрема. Бакалавр інженерних програм в Індонезії залучення іноземних і вітчизняних студентів у зв'язку з їх важливим акцентом на ефективне поєднання теоретичних знань і практичних навичок в сфері праці.

Більшість бакалавра інженерних програм в Індонезії за останні чотири роки і включають в себе деякі форми підсумкової оцінки, теза або стажування в період навчання для поліпшення студентам 'кваліфікацією і досвідом у своїй галузі дослідження.Одним з можливих Бакалавр техніки концентрації на Universitas Pelita Harapan в Tangerang, Індонезія промислового виробництва, який поділяється на промислової автоматизації та промислового управління, гарантуючи, що студенти мають прекрасну можливість отримати високий рівень знань в області за їх вибором .

Якщо ви є високою або середньої школи випускник, або професійні робітники, зацікавлені в отриманні цінної кваліфікацією в галузі інженерії, прокрутіть униз, щоб дізнатися більше про можливості для потенційних бакалавр студенти в Індонезії.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інженерні дослідження, Індонезія

Ступеня
Місце знаходження
Індонезія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Syiah Kuala University

Інженерний Syiah Kuala University був створений 1 вересня 1963 р. Указом Міністра освіти і науки (PTIP). Випускники інженерного факультету поширили свій бізнес як в країн ... [+]

Програма вивчення хімічної інженерії - програма Studi Teknik Kimia (PSTK) університету Syiah Kuala University (Unsyiah) була заснована в 1977 році у відповідь на зростання промислових об'єктів на півночі провінції Ачех. Це стало вибором для студентів-кандидатів як зсередини, так і за її межами. Випускники Unsyiah PSTK працювали в різних галузях гарної роботи в Індонезії та за кордоном. Загалом, сфера діяльності випускників ЮНІСГІ ПСТК - це технологічні процеси, дослідження та розробки, а також консультаційні послуги. Крім трьох вищезазначених професійних груп, багато з них є випускниками ПНТК «Унсія», які зараз працюють незалежно або на роботі, не пов'язаній з галуззю науки, що вимагає ентузіазму підприємництва та належних управлінських навичок. Це відповідає дуже швидким змінам в оточенні навколишнього середовища за останнє десятиліття.... [-]

Індонезія Банда Ачех
Вересень 2020
англійська,індонезійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою