BACHELORSTUDIES

заочно Інженерні дослідження Лідс - Інженерні дослідження програм Інженерні дослідження Лідс, Лідс

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Ступінь бакалавра в галузі машинобудування спрямована на студентів, які хочуть вчитися на інженера, але не впевнені, яка програма їх переваги. Студенти отримують загальну освіту в галузі машинобудування, який дозволить їм вибрати, який диплом інженера вони хочуть займатися зокрема.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Лідс в Західному Йоркширі, з близько півмільйона громадян. У місті є три коледжу і трьох університетів у цілому 250 000 студентів, які становлять половину населення міста. Він був визнаний найкращим університетом Великобританії призначення за обстеження в Независимой газете.

заочно Інженерні дослідження Лідс - Візьміть Інженерні дослідження Лідс. Отримати всі Інженерні дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

4 Результати в Інженерні дослідження, Лідс Filter

BEng Civil Engineering

Leeds Beckett University
Bachelor
21 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Почніть на шляху до того, щоб стати дипломованим інженером і впливати на дизайн, будівництво та обслуговування навколишнього світу. Математика буде основою всього, що ви робит ...

Детальніше

бакалавр - електричне та електронне інженерно - машинобудування

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
BSc
<
Денна
<
3 років
Кампус

Програма машинобудування бакалавра є трирічна програма коштує 180 ETCS.

Детальніше

Бакалавр (гони) Будівництво

Leeds Beckett University
BSc
Сер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Будівельне будівництво є нагородною професією з інженерами, що все більше працюють у міждисциплінарних команд. Цей практичний курс забезпечить вам технічні та управлінські мож ...

Детальніше

Технологія датчика

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Bachelor
<
Денна
<
4 років
англійська
нідерландський
Кампус

Програма Sensor Technology створює професіоналів з прекрасним розумінням ІКТ та електроніки. Всі випускники мають великий обсяг технічних знань, широких професійних навичок та ...

Детальніше