Filter
Ступінь бакалавра
Хорватія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Інженерні дослідження Хорватія - програми МВА Хорватія Інженерні дослідження

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Поліпшення створених людиною інструментів, механізмів і структур для підвищення добробуту людей - ось що є областю дослідження інженерії. Інженери поєднують креативність з математикою і загальні знання про устрій світу.  

Хорватія є гарним вибором для студентів, що бажають навчатися в місці, добре відома своїм гарним узбережжям, його поєднання Середземномор'я і Південно-Східної Європи чарівність і багата історична та культурна спадщина.

Інженерні дослідження Хорватія - Візьміть Інженерні дослідження Хорватія. Усі програми Інженерні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інженерні дослідження, Хорватія

Ступеня
Місце знаходження
Хорватія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Algebra University College

Протягом останніх десяти років, фахівці зі знанням в області розробки системи були найбільш затребуваних групи серед усіх ІТ-фахівців, що працюють в Республіці Хорватії. ... [+]

Протягом останніх десяти років, фахівці зі знанням в області розробки системи були найбільш затребуваних групи серед усіх ІТ-фахівців, що працюють в Республіці Хорватії. Їх кар'єра тісно пов'язана з динамічно розвивається технології і необхідною умовою їх роботи досягається за рахунок галузевих сертифікатів, які, на додаток до професійного визнання, забезпечують кращі умови фінансової роботи і спростити доступ до європейських і міжнародних роботодавцям. Таким чином, навчальна програма в розробці системи була підготовлена ​​з акцентом на згаданих вище специфічних якостей для того, щоб забезпечити переваги в розвитку кар'єри для комп'ютерних інженерів в порівнянні з випускниками інших аналогічних (професійних) навчальних програм. Саме тому суб-спеціалізації System Engineering забезпечує навчання в області проектування і обслуговування комп'ютерних систем і складних комп'ютерних мереж з акцентом на комп'ютерній безпеці і сильної бази знань в області інформаційних систем і основ комп'ютерної техніки. Додаткова спеціалізація можлива через елективних курсів, семінарів і статей дипломної. Програма передбачає вивчення можливостей в області зайнятості на посаді системних і мережевих адміністраторів.... [-]

Хорватія Загреб
Жовтень 2020
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою