Filter
Ступінь бакалавра
Латвія Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Заочне навчання Інформатика Латвія - Інформатика програми Інформатика Латвія

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Комп'ютерні науки стають все більш поширеними, але у багатьох були сумніви, що ця область дослідження буде існувати довго. Це почалося в 1950-х роках, коли інформатика зайняла місце в ряду класичних академічних дисциплін. Це сталося багато в чому завдяки компанії IBM, яка стала частиною масової культури.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Латвії, офіційно Латвійської Республіки, є країною, в Балтійському регіоні Північної Європи. Вона межує на півночі з Естонією, на півдні з Литвою, на сході межує з Росією, а на південний схід Білорусі. Латиші прибалтійських народів, культурно пов'язані з литовцями. Капітал Ризі, яка є домом для Латвійського університету з більш ніж 23 000 учнів.

Заочне навчання Bachelor Латвія - Візьміть Заочне навчання Bachelor Латвія. Усі Заочне навчання програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформатика, Латвія, Заочне навчання

Transport and Telecommunication Institute

Програма бакалавра природничих наук в галузі інформатики здійснюється на факультеті комп'ютерних наук та електроніки відповідно до Міністерства освіти і науки Латвійської ... [+]

КОМП'ЮТЕРНІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

НА ДЕРЕЗНОМУ НАГРАДУ: Бакалавр природничих наук в галузі комп'ютерних наук

МОЖЛИВІ ФОРМИ ОСВІТИ:

· Денне навчання: 4 академічні роки

· Неповний робочий день: 5 академічних років

ІСТОРІЯ МОВА: латвійська, англійська

ВИМОГИ ВІДПОВІДІ: середня освіта

Що пропонує ПРОГРАМА?... [-]

Латвія Riga
Відкритий конкурс
англійська,російський
Денне навчання
4 - 5 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою