Bakalavratosvita.com

Заочне навчання Інформатика Europa - Інформатика програми МВА Europa

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Хоча основи інформатики вже існували багато років тому, основні, провідні технології були розроблені тільки в минулому столітті. У 1940-х роках були створені більш точні обчислювальні машини.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Заочне навчання Інформатика Europa - Візьміть Інформатика Europa. Отримати всі Заочне навчання Інформатика програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

6 Результати в Інформатика, Europa, Заочне навчання Filter

ступінь в області комп'ютерної техніки - онлайн

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 4 років Відкритий конкурс Іспанія Spain Online + 1 більше

Майбутній випускник в області обчислювальної техніки повинен володіти основними науково-технічними знаннями, що її наділити рівень абстракції, необхідної для розробки проекту динамічного і творчого шляху. Ви також повинні бути терплячі і постійна турбота про розвиток нових технологій в таких областях, як комунікації та робототехніки.

ступінь інженера з інформатики, спеціалізацій: технології програмування, комп'ютерної графіки та мультимедіа, технології 3D-візуалізації і комп'ютерних ігор

AHE - The University of Humanities and Economics
Онлайн Денне навчання 7 семестри Жовтень 2019 Польща Łódź

Мета досліджень в області інформаційних технологій є підготовка сучасних і всебічно освічених фахівців. Запропоновано Академією гуманітарних наук і програма Економіки є найостаннішим і оригінальним відповіддю практичної академічної підготовки до вимог системи освіти і попиту на ринку праці.

Ступінь комп'ютер і управління інженерного бакалавра

eCampus University
Онлайн Денне навчання Італія Milan

Професіонали з цим посаду, як правило, працюють в області проектування, будівництва, нагляду та випробувань окремих компонентів або деталей машин і ліній для виробництва, передачі і розподілу енергії, прямих інструментальних вимірів технічних параметрів установок і машин.

Бакалавр з цифрової інженерії та прикладної інформатики (B.Eng.)

AKAD University
Онлайн Заочне навчання 42 - 54 місяці Відкритий конкурс Німеччина Germany Online

Чи хотіли б ви використовувати свій ніс, щоб ідентифікувати, захистити і проаналізувати всі види цифрових доказів у цифровій криміналістиці? Ви не просто відстежуєте, як працює Індустрія 4.0, але також допомагаєте вивести її на перший план у сфері ІТ-знань і практичних знань?

Бакалавр з комп'ютерної інженерії

International Telematic University UNINETTUNO
Онлайн Денне навчання 3 років Відкритий конкурс Італія Rome

Бакалаврський курс спрямований на підготовку фахівців, здатних брати участь у аналізі, проектування, впровадженні та управлінні системою в галузі інформатики, автоматизації та управління інженерією.

Бакалавр з інформатики

Transport and Telecommunication Institute
Кампус Онлайн Денне навчання 4 - 5 років Відкритий конкурс Латвія Riga + 1 більше

Програма бакалавра природничих наук в галузі інформатики здійснюється на факультеті комп'ютерних наук та електроніки відповідно до Міністерства освіти і науки Латвійської Республіки.