BACHELORSTUDIES

Інформатика Сан-Маркос - Інформатика програм Інформатика Сан-Маркос, Сан-Маркос

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Хоча основи інформатики вже існували багато років тому, основні, провідні технології були розроблені тільки в минулому столітті. У 1940-х роках були створені більш точні обчислювальні машини.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Сан - Маркос знаходиться в північному графстві частині Сан-Дієго, Каліфорнія, США. У зв'язку з безліччю ресторанів, просторі житлові райони, відкритість області, вищих навчальних закладів та мирній обстановці, Сан-Маркос є ідеальним місцем для життя та навчання.

Інформатика Сан-Маркос - Візьміть Bachelor Сан-Маркос. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Інформатика, Сан-Маркос Filter

Бакалавр з інформатики

Texas State University
Bachelor
20 Січ 2021
<
Денна
<
4 років
16 Лис 2020
англійська
Кампус

Кафедра комп’ютерних наук пропонує різноманітні курси, такі як: архітектура комп'ютера, структури даних та алгоритми, теорія автоматів, інженерія програмного забезпечення, ком ...

Детальніше