BACHELORSTUDIES

Інформатика Уетерфорд - Інформатика програм Інформатика Уетерфорд, Уетерфорд

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук навчить про теорії обчислень. Це включає в себе обчислювальні підходи в техніці та науці до різних проблем у різних середовищах. Комп'ютерні фахівці зможуть працювати в різних секторах, таких як ігри, мережі, штучний інтелект, інформатика і багато іншого.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Weatherford це невелике місто за межами Далласа - Форт-Уерта. У місті в основному місто коледжу зосереджені навколо університетів відомий тим, що понад 50 варіантів ступеня.

Інформатика Уетерфорд - Візьміть Bachelor Уетерфорд. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Інформатика, Уетерфорд Filter

Бакалавра наук з інформатики або інформаційних технологій

Southwestern Oklahoma State University
BSc
<
4 років
англійська
Кампус

Бакалавр наук в галузі комп'ютерних наук або інформаційних технологій може відкрити багато дверей у своєму майбутньому. Ви можете негайно розпочати свою кар'єру або ви ...

Детальніше

Бізнес

Southwestern Oklahoma State University
Bachelor
англійська
Кампус

Департамент бізнесу та комп'ютерних наук пропонує студентам професійну освіту в галузі бізнесу та інформатики, що сприятиме особистому розвитку для майбутньої кар'єри. ...

Детальніше