BACHELORSTUDIES

Інформатика Saint Peter - Інформатика програм Інформатика Saint Peter, Saint Peter

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Існує кілька суміжних з інформатикою областей знань. Однією з них є теорія складних обчислень, яка може бути дуже абстрактною. Інші напрямки, наприклад, комп'ютерна графіка, мають більш конкретний і прикладний характер.    

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Інформатика Saint Peter - Візьміть Bachelor Saint Peter. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Інформатика, Saint Peter Filter

Магістр комп'ютерних наук

Gustavus Adolphus College
Bachelor
англійська

Інформатика - це більше, ніж просто комп'ютерне програмування. Це наука розв’язування задач з комп’ютерами. Уміння мислити аналітично та логічно, розробляти креативні та надій ...

Детальніше