BACHELORSTUDIES

Bachelor Сіль - Bachelor програм Bachelor Сіль, Сіль

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Bachelor Сіль - Візьміть Bachelor Сіль. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

ступінь в галузі аудіовізуальних та мультимедійних

Escuela Universitaria ERAM
Bachelor
<
Денна
<
4 років
іспанська
каталонський
Кампус

Офіційна ступінь в області аудіовізуального і мультимедійних (GAM) в Університеті Жирони спрямована на підготовку фахівців, які вимагають профільних багатоцільових певних стра ...

Детальніше