BACHELORSTUDIES

Аеронавігаційна інженерія Португалія - програми МВА Португалія Аеронавігаційна інженерія

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Аеронавігаційна інженерія Португалія - Візьміть Аеронавігаційна інженерія Португалія . Усі програми Аеронавігаційна інженерія та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Аеронавігаційна інженерія, Португалія Filter

Ступінь в галузі авіаційної техніки

Atlântica University
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Висока наукова та педагогічна якість педагогічного персоналу з міцними знаннями в області інженерних матеріалів, механіки та аеронавтики сприяє міцному навчанню в цій галузі з ...

Детальніше