BACHELORSTUDIES

Авіаційний транспорт Латвія - програми МВА Латвія Авіаційний транспорт

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Студенти, які зацікавлені в роботі з літаками будь-якого потенціалу, можуть бути заінтриговані програмою транспортної авіації. Цей курс часто пропонує навчання для потенційних авіаційних техніків, механіків та пілотів, які хочуть обробляти всі типи літаків, від малих літаків до комерційних лайнерів.

Латвії є як платні, так і бюджетних вищої освіти. У країні є два види вищих навчальних закладів. Вони включають в себе академічні та професійні програми. Існують три рівні академічного вищої освіти - бакалавра, магістра та докторантури. Клімат в країні сприяє різних зимових видів спорту і відпочинку, такі як катання на ковзанах, лижах та хокею з шайбою. Іноземні студенти воліють вчитися в Латвії у зв'язку з його суспільного життя, мистецтва і культурних установ. Культуру країни легко прийняти, щоб.

Авіаційний транспорт Латвія - Візьміть Авіаційний транспорт Латвія. Усі програми Авіаційний транспорт та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Авіаційний транспорт, Латвія Filter

Бакалавр з авіаційного транспорту

Институт транспорта и связи
Bachelor
02 Вер 2020
<
Денне навчання
<
4 років
30 May 2020
англійська
Кампус

Бакалавр технічних наук з авіаційного транспорту

Детальніше

Бакалавр з управління повітряними транспортними системами

Riga Aeronautical Institute
Bachelor
<
Денне навчання
<
48 місяці
російський
Кампус

Студент одержує знання та набуває практичних навичок у управлінні системами повітряних перевезень, запобіганню надзвичайних ситуацій і отримує ліцензії PPL, CPL, ATPL (заморож ...

Детальніше