BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Програми Агрономія , пошук найбільш підходящого Агрономія програм тут! - Агрономія

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Навчальна програма по сільськогосподарській науці дає знання в різних областях, пов'язаних з сільським господарством. Вивчаються такі теми, як догляд за тваринами, грунтознавство, рослинництво, сировинні товари, розвиток сільських регіонів і економіка сільського господарства. Навчання може проходити очно або в онлайн формі.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Заочне навчання Агрономія програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Агрономія directely, заощадити час і контактні Агрономія зізнань тут!

1 Результати в Агрономія, Заочне навчання Filter

Бакалавр сільського господарства

University of Saskatchewan
BSc
<
Денна
<
заочно
<
4 років
англійська
Кампус
Онлайн

Ця мультидисциплінарна програма надає вам можливість зрозуміти ряд важливих питань, що стосуються агропродовольчого сектору Канади, у тому числі; удосконалення традиційних хар ...

Детальніше