BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Агрономія Океанія - Агрономія програми МВА Океанія

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Студенти, які зацікавлені в роботі в фермерському господарстві, можуть вступити на освітні програми по сільськогосподарській науці. Існує безліч вузьких тим, вивченням яких можна зайнятися, наприклад садівництво, раціональне використання природних ресурсів і управління сільськогосподарськими системами.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

Заочне навчання Агрономія Океанія - Візьміть Агрономія Океанія. Отримати всі Заочне навчання Агрономія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Агрономія, Океанія, Заочне навчання Filter

Бакалавр сільського господарства та технологій

Melbourne Polytechnic
Австралія, Мельбурн
Bachelor
Лютий 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
24 Feb 2019
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Поєднуй свою зацікавленість у сільському господарстві та технології та станьте передовим фахівцем в галузі з бакалавром сільського господарства та технології в Melbourne Polyt ...

Детальніше