BACHELORSTUDIES

заочно Арт-менеджмент Океанія - Арт-менеджмент програми МВА Океанія

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Вивчення мистецтво управління може підготувати студентів до кар'єри в управлінні творчих та мистецьких організацій, в таких місцях, як музеї, галереї, театри і танцювальних колективів. Студенти можуть працювати навіть для музики, теле- і кіноіндустрії.

Океанії також відомий як Oceanica є область з центром на островах тропічної частини Тихого океану. [4] Думки того, що складає Океанії діапазоні від трьох субрегіонів Меланезії, Мікронезії і Полінезії [5], ширше, всього острівної регіону між Азією та Північною та Південної Америки, в тому числі Австралії та на Малайському архіпелазі.

заочно Арт-менеджмент Океанія - Візьміть Арт-менеджмент Океанія. Отримати всі заочно Арт-менеджмент програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Арт-менеджмент, Океанія Filter

Бакалавр мистецтв (управління мистецтвом)

Edith Cowan University
BA
<
Денна
<
6 семестри
англійська
Кампус

Закладає основу в теорії та практиці бізнесу для мистецької індустрії. Програма спеціально орієнтована на галузь і розроблена для того, щоб дати студентам знання та вміння пра ...

Детальніше

Бакалавр музики - управління мистецтвом

Australian Institute of Music
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
3&nbsp;-&nbsp;6 років
англійська
Кампус

Ваш бакалавр музики в галузі управління мистецтвом буде говорити томи.

Детальніше

Бакалавр арт-ринок

ESMAC : École Supérieure des Métiers des Arts appliqués et de la Culture
Bachelor
<
заочно
<
3 років
французький
Онлайн

Професійного мистецтва РИНКУ SDS® БАКАЛАВР є європейською диплом від INSHED. Навчання дозволяє бути професійно в експлуатацію до початку вашої кар'єри і користуються доброю за ...

Детальніше