BACHELORSTUDIES

заочно Арт-менеджмент Грін-Бей - Арт-менеджмент програм Арт-менеджмент Грін-Бей, Грін-Бей

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Вивчення мистецтво управління може підготувати студентів до кар'єри в управлінні творчих та мистецьких організацій, в таких місцях, як музеї, галереї, театри і танцювальних колективів. Студенти можуть працювати навіть для музики, теле- і кіноіндустрії.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Green Bay є містом в штаті Вісконсін відомий як рідне місто Грін-Бей, команди НФЛ. Грін Бей відомий як один з найжвавіших, концентровані і підтримуючої НФЛ футбол міст в Сполучених Штатах.

заочно Арт-менеджмент Грін-Бей - Візьміть Арт-менеджмент Грін-Бей. Отримати всі Арт-менеджмент програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Арт-менеджмент, Грін-Бей Filter

бакалавр в галузі управління мистецтв

University Of Wisconsin - Green Bay
Bachelor
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Мистецтво організації становлять громади оживають - від симфоній до джазових колективів, театрів до скульптури садів, музеїв місцевого співтовариства, художніх центрів, громад ...

Детальніше