BACHELORSTUDIES

Архітектура Румунія - програми МВА Румунія Архітектура

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Румунія є країною, розташованої на перетині Центральної і Південно-Східної Європи, що межують із Чорним морем. Як дістатися до Румунії легко практично з усіх частин світу, через його позицію, а також той факт, що це подається масив типів транспорту і компаній. Румунські університети пропонують великий вибір для студентів і аспірантів румунською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Архітектура Румунія - Візьміть Архітектура Румунія . Усі програми Архітектура та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Архітектура, Румунія Filter

холостяк і інтегрований майстер - архітектура

Spiru Haret University
Bachelor
<
Денна
<
6 років
англійська
Кампус

Архітектурне проектування я, Архітектурне проектування II, вивчення форми і складу I, вивчення форми ...

Детальніше