BACHELORSTUDIES

Архітектурні дослідження Канада - програми МВА Канада Архітектурні дослідження

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Процес створення надійної структури складний, це не просто зведення чотирьох стін. Знання архітектури дозволяє звести об'єкт так, щоб він відповідав потребам людей і правовим нормам.

Канада є кращою країною для організації Вашого вищої освіти, якщо ви інтерактивних людиною. Майже кожна етнічна група представлена ​​в Канаді Таким чином, 'са мультикультурного суспільства. Мовний бар'єр не є проблемою для іноземних студентів, як Канада вважається світ 'и лідер в галузі мовної підготовки.

Архітектурні дослідження Канада - Візьміть Архітектурні дослідження Канада . Усі програми Архітектурні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Архітектурні дослідження, Канада Filter

Бакалавр архітектури

Carleton University Undergraduate
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
<
4 років
English (Canada)
Кампус

Бакалавр архітектурних досліджень Карлетона зосереджується на знаннях, досвіді, творчості та уяві. Наша програма заохочує вас досліджувати ідеї шляхом створення, оцінювання ід ...

Детальніше

Диплом бакалавра з екологічного проектування та планування

Fanshawe College
Bachelor
08 Вер 2020
<
Денна
<
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Створюйте спільноти, які працюють у гармонії з навколишнім середовищем, щоб створити міцні та корисні громадські простори. Якщо ви бачите майбутнє проектування та планування я ...

Детальніше