BACHELORSTUDIES

Архітектурні дослідження Португалія - програми МВА Португалія Архітектурні дослідження

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Процес створення будівлі або простору лежить не тільки в області естетичних категорій, тут необхідно враховувати безліч показників надійності і дотримати правові норми, саме тому до будівництва та проектування залучають тих, хто знайомий з принципами архітектури.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Архітектурні дослідження Португалія - Візьміть Архітектурні дослідження Португалія . Усі програми Архітектурні дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Архітектурні дослідження, Португалія Filter

географії та регіонального планування

Universidade Nova de Lisboa - Faculty of Social Sciences and Humanities
Bachelor
<
Денна
<
3 років
англійська
Portuguese (Portugal)
Кампус

Цілі освіти 1) бути знайомі з основними теоріями і концепціями географії; 2) Для того, щоб придбати основні поняття в галузі охорони навколишнього середовища, землеустрою та р ...

Детальніше