BACHELORSTUDIES

Архітектурні дослідження Південна Америка - Архітектурні дослідження програми МВА Південна Америка

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Архітектура - це процес проектування і будівництва будівель. Це пов'язано з використанням технологій, матеріалів і навколишнього середовища з метою виконання вимог закону, так і побажань замовника.

Якщо ви хочете розширити свої знання соціальних, культурних, адміністративних і історичних точок зору Південній Америці і Латинській світ, це континент для вас.

Архітектурні дослідження Південна Америка - Візьміть Архітектурні дослідження Південна Америка. Отримати всі програми Архітектурні дослідження та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Архітектурні дослідження, Південна Америка Filter

бакалавр в галузі архітектури та урбанізму

Grupo Tiradentes
Bachelor
Бер 2021
<
Денна
<
10 семестри
Portuguese (Brazil)
Кампус

Риси проекту виникають мрії матеріалізуються по цеглинці. Бакалавр архітектури та урбанізму, утворений Facipe набуває навиків для розробки і контролю за здійсненням будівель, ...

Детальніше

Arquitetura e urbanismo

Faculdade Ideal (FACI)
Bachelor
<
Денна
Portuguese (Brazil)
Кампус

Planejamento do espaço. Com apenas essas três palavrinhas, poderíamos definir a totalidade e a variedade de atividades que um Arquiteto e Urbanista pode desenvolver. Atuando n ...

Детальніше