BACHELORSTUDIES

заочно Будівельна інженерія Лідс - Будівельна інженерія програм Будівельна інженерія Лідс, Лідс

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Багато з охочих отримати ступінь в області проектування згодом будують кар'єри в галузі цивільного проектування, яке включає проектування та підтримку інженерних структур громадського призначення. Це робиться як в державних і приватних секторах.  

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Лідс в Західному Йоркширі, з близько півмільйона громадян. У місті є три коледжу і трьох університетів у цілому 250 000 студентів, які становлять половину населення міста. Він був визнаний найкращим університетом Великобританії призначення за обстеження в Независимой газете.

заочно Будівельна інженерія Лідс - Візьміть Будівельна інженерія Лідс. Отримати всі Будівельна інженерія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Будівельна інженерія, Лідс Filter

BEng Civil Engineering

Leeds Beckett University
Bachelor
21 Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Почніть на шляху до того, щоб стати дипломованим інженером і впливати на дизайн, будівництво та обслуговування навколишнього світу. Математика буде основою всього, що ви робит ...

Детальніше

Бакалавр (гони) Будівництво

Leeds Beckett University
BSc
Сер 2020
<
Денна
<
заочно
<
3 років
англійська
Кампус

Будівельне будівництво є нагородною професією з інженерами, що все більше працюють у міждисциплінарних команд. Цей практичний курс забезпечить вам технічні та управлінські мож ...

Детальніше