Bakalavratosvita.com

Будівельні послуги London - Будівельні послуги програм Будівельні послуги London, London

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Лондон є столицею Великої Британії, найбільш густонаселений регіон і де королівська сім'я живе. Він має найбільшу концентрацію вищої освіти в Європі з 412 000 студентів у 43 університетах.

Будівельні послуги London - Візьміть Bachelor London. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Будівельні послуги, London Filter

BEng (Hons) в будівельній інженерії

London South Bank University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 36 - 54 місяці Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Акредитований Чартерним інститутом будівельних інженерних служб та Інститутом енергетики, цей ступінь BEng ступеня є першим кроком до статусу кваліфікованого інженера.