Filter
Ступінь бакалавра
Румунія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Будівельні послуги Румунія - програми МВА Румунія Будівельні послуги

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Румунія є країною, розташованої на перетині Центральної і Південно-Східної Європи, що межують із Чорним морем. Як дістатися до Румунії легко практично з усіх частин світу, через його позицію, а також той факт, що це подається масив типів транспорту і компаній. Румунські університети пропонують великий вибір для студентів і аспірантів румунською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Будівельні послуги Румунія - Візьміть Будівельні послуги Румунія . Усі програми Будівельні послуги та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Будівельні послуги, Румунія

Ступеня
Місце знаходження
Румунія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Technical University of Civil Engineering Bucharest

Факультет інженерних споруд (FII) народився в 1949 році. Для її профілю, унікальною в Європі, факультет здійснює підготовку інженерів, що спеціалізуються в області проект ... [+]

Вища освіта в галузі цивільного будівництва народився в Румунії в 1864 році шляхом створення в Бухаресті Школи мостів і доріг, шахт і архітектури. Це називається, з 1888 року Національної школи мостів і доріг, будучи першим технічним університетом в Румунії. Бухарест Конструкції Технічний Університет (UTCB) в даний час є єдиним університетом в Румунії, що мають як загальні спеціальності тільки цивільне будівництво. UTCB є державний університет, акредитований ARACIS (румунським Агентством щодо забезпечення якості вищої освіти - перераховані в EQAR) і Міністерства освіти Румунії (MEN) з '' високий ступінь довіри ''. ... [-]

Румунія Bucharest
Вересень 2019
французький
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою