Bakalavratosvita.com

Будівельні послуги South Moravian Region - Будівельні послуги програм Будівельні послуги South Moravian Region, South Moravian Region

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Чеська Республіка знаходиться в самому центрі Європи є сусідом Словаччини, Австрії, Німеччини та Польщі. Чеські університети пропонують давню репутацію і цікавих спеціалізацій.

Будівельні послуги South Moravian Region - Візьміть Bachelor South Moravian Region. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Будівельні послуги, South Moravian Region Filter

Бакалавр по цивільному будівництву

Brno University of Technology
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Чеська Республіка Brno

Метою навчання в чотирирічній програмі бакалавра цивільного будівництва в галузі будівельних конструкцій є засвоєння всебічного фундаменту у важливому теоретичному розумінні та загальних технічних знаннях з усієї цивільної інженерної дисципліни.