Bakalavratosvita.com

Будівельні послуги Europa - Будівельні послуги програми МВА Europa

Ступінь бакалавра є чотирирічного бакалаврату ступеня і є стандартом для вищої освіти в більшості країн світу. Ступінь бакалавра можуть бути отримані в державних університетах, в приватних університетах, в коледжах і університетах через Інтернет.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Будівельні послуги Europa - Візьміть Будівельні послуги Europa. Отримати всі програми Будівельні послуги та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

4 Результати в Будівельні послуги, Europa Filter

бакалавра в галузі будівельної техніки (викладається на італійській мові)

University Of Bergamo
Кампус Денне навчання 3 років інформація Італія Bergamo

Мета полягає в тому, щоб гарантувати, що студент має необхідний культурний і професійний досвід, щоб мати можливість працювати в будівельному секторі. Цей тип підготовки включає в себе знання методів і прийомів, необхідних кваліфікованих фахівців, щоб вони могли зрозуміти і мати справу з будь-якими технологічними та науковими інноваціями щодо цього сектора.

Бакалавр по цивільному будівництву

Brno University of Technology
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Чеська Республіка Brno

Метою навчання в чотирирічній програмі бакалавра цивільного будівництва в галузі будівельних конструкцій є засвоєння всебічного фундаменту у важливому теоретичному розумінні та загальних технічних знаннях з усієї цивільної інженерної дисципліни.

BEng (Hons) в будівельній інженерії

London South Bank University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 36 - 54 місяці Вересень 2019 Великобританія London + 1 більше

Акредитований Чартерним інститутом будівельних інженерних служб та Інститутом енергетики, цей ступінь BEng ступеня є першим кроком до статусу кваліфікованого інженера.

ліцензійні установки для будівель

Technical University of Civil Engineering Bucharest
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Румунія Bucharest

Факультет інженерних споруд (FII) народився в 1949 році. Для її профілю, унікальною в Європі, факультет здійснює підготовку інженерів, що спеціалізуються в області проектування, будівництва і експлуатації всіх об'єктів будівлі