BACHELORSTUDIES

Будівництво Азербайджан - програми МВА Азербайджан Будівництво

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Вивчення будівництва може привести до кар'єри в будівництві нових будівель, ремонт старих або перевірки такої роботи. Це поле також включає в себе будівництво доріг, мостів і рекреаційних об'єктів. Студенти можуть розраховувати витратити деякий час на вивчення правильного використання матеріалів і техніки.

Азербайджан розташований на азіатському континенті у східній частині Закавказзя. Офіційна назва Азербайджан є Азербайджанська Республіка.

Будівництво Азербайджан - Візьміть Будівництво Азербайджан . Усі програми Будівництво та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Будівництво, Азербайджан Filter

бакалавр будівництва

Azerbaijan University Of Architecture And Construction
Bachelor
<
Денна
російський
азербайджанець
Кампус

Факультет готує фахівців за спеціальністю «Будівництво Інжиніринг» за ступенем бакалавра і магістра. Більшість професори та викладачі штабів добре - відомі фахівці і вчені в г ...

Детальніше

бакалавр будівництва - економіка

Azerbaijan University Of Architecture And Construction
Bachelor
<
Денна
російський
азербайджанець
Кампус

На даний момент є 676 повний - студентів ступеня 79 Переписка бакалавра і час, 46 - повне час і 14 студентів відповідає ступеню магістра і 12 докторів наук проводять наукові д ...

Детальніше