BACHELORSTUDIES

Будівництво Казахстан - програми МВА Казахстан Будівництво

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Будівництво градусів може мати справу з чимось від висотних будівель до доріг. Важливі курси в рамках даного дослідження включають в галузі геодезії, будівництва і управління матеріальними потоками. Студент може очікувати, щоб дізнатися, як ефективно і безпечно керувати будівельними проектами.

Казахстан, офіційно Республіка Казахстан, є країною в Центральній Азії, з його меншої частини на захід від річки Урал в Східній Європі.

Будівництво Казахстан - Візьміть Будівництво Казахстан . Усі програми Будівництво та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Будівництво, Казахстан Filter

Магістратура Нанотехнології та Наноматеріали

-
Bachelor
<
Денна
<
2 років
російський
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Цілі, завдання: Підготовка висококваліфікованих фахівців здатних працювати в передових областях науки і наноіндустрії, створювати високотехнологічні нано - інфраструктури, зас ...

Детальніше