Bakalavratosvita.com

Будівництво Південній Америці - Будівництво програми МВА Південній Америці

Ступінь бакалавра є першим кроком при отриманні вищої освіти, програми бакалаврату пропонуються безліччю університетів і коледжів. Як правило, програми бакалаврату тривають три або чотири роки, але в деяких випадках навчання може тривати до семи років.

Будівництво є полем дослідження, яке включає в себе нові розробки, реконструкції, перевірки і багато іншого. Ступінь в області будівництва може привести до кар'єри як будівельник, менеджер, інспектор екіпажу або дизайнера. Студенти будівництва можуть очікувати, щоб дізнатися про техніку, будівельним нормам і правилам і передової практики.

Народи Південної Америки пропонують потужний досвід багатий видатних архітектури, стиль приготування їжі, кераміки, і танці. З минулого занурений у фольклорі, навчаючись в Південній Америці дозволить вам насолодитися культурою, зберігалися протягом століть.

Будівництво Південній Америці - Візьміть Будівництво Південній Америці. Отримати всі програми Будівництво та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Будівництво, Південній Америці Filter

Ступінь у інженерних вишукувань

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Кампус Денне навчання 4 років Березень 2020 Бразилія Belo Horizonte

Слово спочатку означає вимірювання геодезія і демаркації землі. Тим не менше, робота інженера Surveyor більше не обмежується сільськогосподарських територій, їх полі не дуже широкий.