Bakalavratosvita.com

Будівництво South Moravian Region - Будівництво програм Будівництво South Moravian Region, South Moravian Region

Ступінь бакалавра - це перший і обов'язковий етап при отриманні вищої освіти. Тривалість навчання на програмах бакалаврату становить від трьох до семи років, в залежності від конкретної програми. Ступінь бакалавра можна отримати з різних дисциплін в області мистецтва і науки.

Будівництво різноманітний предмет, який може привести до кар'єри в галузі праці, інспекції або де-небудь між ними. Залежно від кар'єри шукав, ступінь в галузі будівництва можуть включати в себе курси в галузі машинобудування, стійкої практики або закону.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Будівництво South Moravian Region - Візьміть Bachelor South Moravian Region. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Будівництво, South Moravian Region Filter

Бакалавр по цивільному будівництву

Brno University of Technology
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2019 Чеська Республіка Brno

Метою навчання в чотирирічній програмі бакалавра цивільного будівництва в галузі будівельних конструкцій є засвоєння всебічного фундаменту у важливому теоретичному розумінні та загальних технічних знаннях з усієї цивільної інженерної дисципліни.