BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Бізнес-адміністрування Орландо - Бізнес-адміністрування програм Бізнес-адміністрування Орландо, Орландо

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Орландо розташований в штаті Флорида і є головним містом районі Великого Орландо столичної. Численні державних університетів і коледжів, а також приватним закладом служити місту. Місто відоме світу всесвітньо відомих Діснея.

Заочне навчання Бізнес-адміністрування Орландо - Візьміть Бізнес-адміністрування Орландо. Отримати всі Бізнес-адміністрування програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Бізнес-адміністрування, Орландо, Заочне навчання Filter

Бакалавр наук у галузі ділового адміністрування

Florida Christian University
BSc
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
Portuguese (Brazil)
іспанська
Онлайн

Студенти, які закінчили програму бакалавра в галузі ділового адміністрування, мають можливість знайти широке і різноманітне поле праці, від міністрів до професіоналів і від мі ...

Детальніше

BBA Business Administration

South University
BBA
Вер 2020
<
Денна
англійська
Кампус
Онлайн

The Bachelor of Business Administration degree program focuses on preparing students with the knowledge and skills they will need to pursue entry-level business careers. Cours ...

Детальніше

ступінь в галузі ділового адміністрування

Ambra College
Bachelor
<
Денна
<
заочно
<
5 років
англійська
Portuguese (Brazil)
Кампус
Онлайн

краще управляти своїм власним бізнесом або розвиватися в управлінської кар'єри. Розвиток професійних навичок спілкування, роботи в команді, критичне мислення, прийняття рішень ...

Детальніше