BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Бізнес-дослідження Дублін - Бізнес-дослідження програм Бізнес-дослідження Дублін, Дублін

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Програми з бізнесу є областю дослідження, в якій студенти вивчають навички, необхідні для ведення бізнесу. Тут можуть вивчатися такі дисципліни як реклама, маркетинг, управління грошовими коштами, комунікація, адміністрування, бізнес планування, набір і навчання кадрів.

Хоча моя відвідувати класи дистанційного навчання в Інтернеті, кілька університетів тримати початку в декількох місцях. Можна навіть припинити прийом класів протягом багатьох тижнів протягом року не відволікаючи і не кидаючи ваші студентські позики на погашення. Це є сильним аргументом багато людей дивляться на час вступу до класи дистанційного навчання.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Дублін, який від провінції Лейнстер, це сучасний центр навчальних закладів, які славляться якістю освіти. Це місто має велике культурне значення. Він пропонує три великих університетів на освіту притулку: Дублінський університет, Національний університет Ірландії та Dublin City University.

Заочне навчання Бізнес-дослідження Дублін - Візьміть Бізнес-дослідження Дублін. Отримати всі Бізнес-дослідження програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Бізнес-дослідження, Дублін, Заочне навчання Filter

бакалавр (диплом) в бізнес-навчаннях

Independent College Dublin
Bachelor
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
2 семестри
англійська
Кампус

BABS набір програм озброює студентів з навичками критичного мислення і сучасного екшену-орієнтованої освіти на ключових бізнес-функцій і спектр основних ...

Детальніше

ба (з відзнакою) в бізнесі

National College of Ireland
BA
<
Денне навчання
<
3 років
англійська
Кампус

Б. НДР (з відзнакою) в області бізнесу є всеосяжним і широкій основі ступеня бізнес. Ви буде охоплювати всі ключові бізнес-дисциплін і мають можливість спеціалізуватися в конк ...

Детальніше