BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Біохімія Португалія - Біохімія програми Біохімія Португалія

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

Академічна область біохімії охоплює широкий спектр тем. Залежно від програми і інтересів студента, області фокуса може включати в біохімії рослин, експресія генів, біотехнології, судової медицини і біохімічних правил.

 

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Заочне навчання Bachelor Португалія - Візьміть Заочне навчання Bachelor Португалія . Усі Заочне навчання програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Біохімія, Португалія , Заочне навчання Filter

бакалавра в галузі хімічної і біохімічної інженерії

Instituto Politécnico de Tomar
Bachelor
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
Portuguese
Навчання в університеті / на кампусі

Хімічна і біохімічна програма ступінь бакалавра призначений для забезпечення більш високої професійної підготовки освіти в конкретній галузі хімії. ...

Детальніше