BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Біохімія Європа - Біохімія програми МВА Європа

Ступінь бакалавра присвоюється студентам після успішного проходження встановленої університетом або коледжем навчальної програми і виконання всіх академічних вимог. Навчання на бакалавраті займає від трьох до семи років, тривалість залежить від обраної спеціалізації та основних дисциплін, що вивчаються.

Академічна область біохімії охоплює широкий спектр тем. Залежно від програми і інтересів студента, області фокуса може включати в біохімії рослин, експресія генів, біотехнології, судової медицини і біохімічних правил.

 

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Заочне навчання Біохімія Європа - Візьміть Біохімія Європа. Отримати всі Заочне навчання Біохімія програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Біохімія, Європа, Заочне навчання Filter

бакалавра в галузі хімічної і біохімічної інженерії

Instituto Politécnico de Tomar
Bachelor
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
Portuguese
Навчання в університеті / на кампусі

Хімічна і біохімічна програма ступінь бакалавра призначений для забезпечення більш високої професійної підготовки освіти в конкретній галузі хімії. ...

Детальніше

Bachelor in Chemistry

Universitat Rovira i Virgili
Bachelor
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Chemistry is the fundamental science that studies the structure and behavior of materials and the changes that they undergo at the molecular level. The goal of the Bachelor's ...

Детальніше

бакалавр в області біохімії

Saint Anselm College
Bachelor
<
Денне навчання
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Біохімія основним фокусується на життєві процеси на молекулярному рівні, з акцентом на біохімії та молекулярної біології клітинних систем в простих і складних організмів. Навч ...

Детальніше