Filter
Ступінь бакалавра
Росія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Важка техніка Росія - програми МВА Росія Важка техніка

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Важка техніка Росія - Візьміть Важка техніка Росія. Усі програми Важка техніка та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Важка техніка, Росія

Ступеня
Місце знаходження
Росія
Тип навчання
Форма навчання
Moscow Automobile And Road Construction Institute

Студенти опановують фундаментальними знаннями в галузі гуманітарних, соціально-економічних, природничих і загально-професійних дисциплін ... [+]

Студенти опановують фундаментальними знаннями в галузі гуманітарних, соціально-економічних, природничих і загально-професійних дисциплін: по конструкції, розрахунку, споживчими властивостями машин, якості та ефективному використанню машин, експлуатації машин, технології сервісних робіт, виробничо-технічної інфраструктури сервісу, економіки та організації систем сервісу . Протягом усього періоду навчання використовується сучасна обчислювальна техніка. ... [-]

Росія Москва
інформація
російський
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою