Filter
Ступінь бакалавра
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Важка техніка Europa - Важка техніка програми МВА Europa

Ступінь бакалавра можна отримати за успішне завершення навчання на відповідних програмах, які пропонуються університетами та коледжами. Тривалість навчання на бакалавраті може варіюватися від трьох до семи років, це залежить від навчального закладу і програми.

Європа, за угодою, одним зі світових 'и семи континентах. Складається з найзахіднішої точки Євразії, Європи, як правило, відокремлена від Азії вододілів Уралу і Кавказ, Урал, Каспійського і Чорного морів, а також водних шляхів, що зв'язують Чорного та Егейського морів.

Важка техніка Europa - Візьміть Важка техніка Europa. Отримати всі програми Важка техніка та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Важка техніка, Europa

Ступеня
Місце знаходження
Europa
Тип навчання
Форма навчання
Moscow Automobile And Road Construction Institute

Студенти опановують фундаментальними знаннями в галузі гуманітарних, соціально-економічних, природничих і загально-професійних дисциплін ... [+]

Студенти опановують фундаментальними знаннями в галузі гуманітарних, соціально-економічних, природничих і загально-професійних дисциплін: по конструкції, розрахунку, споживчими властивостями машин, якості та ефективному використанню машин, експлуатації машин, технології сервісних робіт, виробничо-технічної інфраструктури сервісу, економіки та організації систем сервісу . Протягом усього періоду навчання використовується сучасна обчислювальна техніка. ... [-]

Росія Москва
інформація
російський
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою