Filter
Ступінь бакалавра
Австрія Кремс-на-Дунау Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Виноробство Кремс-на-Дунау - Виноробство програм Виноробство Кремс-на-Дунау, Кремс-на-Дунау

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Основна характеристика австрійської системи вищої освіти є чотирирічним курсом. Після завершення ступінь бакалавра, в університеті часто мають стипендії для тих студентів, які, можливо, захочете подальші дослідження в магістратуру і навіть до докторантури рівнях.

Кремс гарне місто в Австрії. Будучи п'ятим за величиною, вона брала деякі відомі освітні центри, такі як Дунайського університету Кремс, IMC Fachhochschule Кремс і багато інших технічних інститути.

Виноробство Кремс-на-Дунау - Візьміть Bachelor Кремс-на-Дунау. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Виноробство, Кремс-на-Дунау

Ступеня
Місце знаходження
Австрія
Кремс-на-Дунау
Тип навчання
Форма навчання
IMC University of Applied Sciences Krems

Програма бакалавра міжнародного вина бізнесу охоплює бізнес, юридичне, виноробство та виноробство. ... [+]

Створити - Смак - Продавати

Яке краще місце для вивчення основних принципів управління міжнародним винним бізнесом, ніж у центрі однієї з найважливіших виноробних регіонів Австрії? Поглиблене розуміння бізнесу та права, а також навчання з енології означає, що наші випускники повністю готові взяти на себе завдання з адміністрування бізнесу, в тому числі на міжнародній арені, завдяки курсам, які повністю викладаються англійською мовою.... [-]

Австрія Кремс-на-Дунау
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою