Filter
Ступінь бакалавра
Europa Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Виноробство Europa - Виноробство програми МВА Europa

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Європи, одним зі світових 'и семи континентах, як правило, відомі як найзахідніший півострів Євразії. Другий маленький континент, з 10180000 (км2), площа об'єднує 50 країн.

Виноробство Europa - Візьміть Виноробство Europa. Отримати всі програми Виноробство та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Виноробство, Europa

Ступеня
Місце знаходження
Europa
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
IMC University of Applied Sciences Krems

Програма бакалавра міжнародного вина бізнесу охоплює бізнес, юридичне, виноробство та виноробство. ... [+]

Створити - Смак - Продавати

Яке краще місце для вивчення основних принципів управління міжнародним винним бізнесом, ніж у центрі однієї з найважливіших виноробних регіонів Австрії? Поглиблене розуміння бізнесу та права, а також навчання з енології означає, що наші випускники повністю готові взяти на себе завдання з адміністрування бізнесу, в тому числі на міжнародній арені, завдяки курсам, які повністю викладаються англійською мовою.... [-]

Австрія Кремс-на-Дунау
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою