close

Фільтри

Див. результати

Програми Виставковий дизайн, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Студенти, які бажають працювати в музеях, галереях, але і з дизайнерських фірм можуть вибрати для вивчення виставкового дизайну. Цей курс навчання надає студентам можливість навчатися компоненти успішних виставкових… Детальніше

Студенти, які бажають працювати в музеях, галереях, але і з дизайнерських фірм можуть вибрати для вивчення виставкового дизайну. Цей курс навчання надає студентам можливість навчатися компоненти успішних виставкових інсталяцій, поряд із заземленням в інших областях, таких, як збереження і музейної педагогіки.

Ви можете запитати: що таке бакалавр в області виставкового дизайну? Бакалавр в області виставкового дизайну є вища освіта, що дає студентам навички, щоб створити експонати в різних умовах, які заохочують інтерактивність або швидкі емоційні або інтелектуальні реакції. Все частіше ці програми включають в себе 3D-технології з метою моделювання виставку. Студенти отримають тверде розуміння принципів промислового дизайну, а також з розумінням простору і його використання.

Майбутні студенти, які вирішили продовжити цей курс навчання можуть навчатися навички, які можуть бути перенесені в різних варіантах кар'єри.Вони можуть отримати важливі навички проектування, навчитися маніпулювати проекти з використанням технології, а також дізнатися важливі ділові навички. Вони також можуть стати фахівцями у використанні будівельні інструменти, і вони вчаться критичний аспект освітлення.

Витрати, пов'язані з отриманням цього ступеня буде змінюватися в залежності від цілого ряду чинників, таких, як студент вибором навчального закладу. Рекомендується, щоб студенти досліджувати їх варіанти і вибрати програму, яка найкращим чином відповідає їхнім інтересам і потребам.

Випускники з дизайнерської програми виставки, швидше за все, приземлиться позиції початкового рівня в різних умовах, наприклад, як: музеї, галереї, торгові центри, кінофільму студії, промислових парків, тематичних парків та виставок. Це кар'єра буде звернутися до осіб, які є творчими, але які також можуть використовувати будівельні інструменти, такі як свердла і пили. Випускник буде також необхідно освоювати навички ведення бізнесу, щоб взаємодіяти з іншими в цій галузі.

Перспективні студенти, які бажають продовжити цю ступінь знайдете багато варіантів по всьому світу. Через руки-на аспекті даного тренінгу, немає в даний час ніяких варіантів ступеня, які пропонуються повністю онлайн. Тим не менш, студент може бути в змозі задовольнити деякі з загальних вимог шляхом об'єднання в своєму класі роботу з дистанційного навчання. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Fashion Institute of Technology
New York, США

Магазин вікно трафіку зупинки. Центрального парку кіоску розповідає історію життя метеликів. 7000 квадратних футів музейної експозиції про стійкий дизайні. дизайнери візуально ... +

Магазин вікно трафіку зупинки. Центрального парку кіоску розповідає історію життя метеликів. 7000 квадратних футів музейної експозиції про стійкий дизайні. дизайнери візуальної презентації та виставкові взяти на себе широкий спектр проектів для магазинів, музеїв -
Bachelor
Денна
Вер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут