BACHELORSTUDIES

Виставковий дизайн Північна Америка - Виставковий дизайн програми МВА Північна Америка

Ступінь бакалавра з акредитованих коледжів та університетів можуть бути важливими ступенями до успішної кар'єри.Найбільш поширений тип програми бакалаврату є ступінь бакалавра 'и, як правило, присуджується після чотирьох років успішного навчання

 

Дизайн виставки є розглядом всіх елементів художнього, комерційного або театралізованого дійства та розробки плану на основі цих даних. Програми в цій темі спрямовані на підготовку майбутніх кураторів і менеджерів подій для їхньої кар'єри.

Сполучених Штатів Америки знаходиться на континенті Північної Америки. Це третя за величиною країна за розміром у світі. Вона має відносно коротку історію в порівнянні з іншими країнами світу, має один з світових 'и найбільших економік, і має один з світових ' и самих різних груп населення.

Виставковий дизайн Північна Америка - Візьміть Виставковий дизайн Північна Америка. Отримати всі програми Виставковий дизайн та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Виставковий дизайн, Північна Америка Filter

бакалавр в області візуальної презентації та виставки дизайну

Fashion Institute of Technology
Bachelor
Вер 2020
<
Денна
Кампус

Магазин вікно трафіку зупинки. Центрального парку кіоску розповідає історію життя метеликів. 7000 квадратних футів музейної експозиції про стійкий дизайні. дизайнери візуально ...

Детальніше