BACHELORSTUDIES

Гастрономія Туреччина - програми МВА Туреччина Гастрономія

Ступінь бакалавра є вища ступінь, що присвоюється після завершено 120 кредитів. Зазвичай це займає вісім семестрів для завершення ступінь бакалавра. При заповненні бакалавріату, кандидати повинні вивчати загальні курси і вибрала основним конкретній темі. Ступінь бакалавра можна також назвати ступінь бакалавра в певних країнах.

Туреччина, офіційна назва Республіка Туреччина, є трансконтинентальної країні, розташованій в основному на Анатолії в Західній Азії і Східної Фракії на в Південно-Східній Європі. Багато турецьких вузи (як державні, так і приватні) беруть участь у загальноєвропейських програмах студентського обміну (Сократ, Еразм, тощо). Деякі з них також мають угоди з неєвропейські університети, теж.

Гастрономія Туреччина - Візьміть Гастрономія Туреччина. Усі програми Гастрономія та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Гастрономія, Туреччина Filter

Бакалавр з гастрономії та кулінарних мистецтв

Antalya Bilim University
Bachelor 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Гастрономія та кулінарне мистецтво включає в себе філософію мистецтва та культури, а також науку про їжу-пиття. Кулінарне мистецтво, яке вже давно входить до програм різних мі ...

Детальніше