Filter
Ступінь бакалавра
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Геодезія, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Є багато рівнів освіти, які можна розглянути після закінчення середньої школи. Ступінь бакалавра може бути оптимальним вибором для тих, хто хоче розвиватися в конкретній галузі та продовжувати виховувати рівень викладання. Навіть самостійно ступінь бакалавра може надати вам багато можливостей.

Що таке бакалавр у сфері геодезії? Ті, хто навчаються в цій програмі, зазвичай навчаються, як вивчати основи земель та будівництва. Студенти можуть навчитися розуміти та збирати дані про землю, будь то для відображення або підготовки до будівель та інших проектів. Щоб допомогти у будівництві, їм часто надають інструменти для оцінки витрат, надання консультацій та управління проектами від початку до кінця. Зазвичай ця програма вчить організації та основи будівельних робіт, надаючи необхідні навички для класифікації та прогнозування фінансових потреб та можливих труднощів у майбутньому окремих проектів.

Навички, які потенційно набувають бакалавра в області опитування, включають в себе здатність організувати і керувати різноманітними завданнями, як у масштабних проектах, так і в повсякденному житті. Можна також сподіватися навчитися вимірювати землю та збирати дані про неї.

Фінансово бакалавр з геодезії може відрізнятись від одного університету до іншого. Час, витрачений на заробіток, може тривати від трьох до п'яти років, що також може змінити витрати.

Той, хто заробив бакалавр у сфері геодезії, може стати геодезичним техніком, який збирає різноманітні дані з землі, щоб допомогти в проекті будівельних зон. Випускники також можуть стати спеціалістами з картографії та оглядати землю для карт, чи оновлювати поточні або створювати абсолютно нові. Генерал-майстер працює над картою поверхні Землі за рядом картографічних і юридичних джерел, а не для конкретних проектів.

Є кілька місць та способів отримання бакалавра в галузі геодезії. При необхідності, багато віддалених варіантів доступні, що дозволяє вам отримати ступінь з дому. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Детальніше Згорнути

3 Результати в Геодезія

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)

Слово спочатку означає вимірювання геодезія і демаркації землі. Тим не менше, робота інженера Surveyor більше не обмежується сільськогосподарських територій, їх полі не д ... [+]

Слово спочатку означає вимірювання геодезія і демаркації землі. Тим не менше, робота інженера Surveyor більше не обмежується сільськогосподарських територій, їх полі не дуже широкий. Геодезичних присутній в різних галузях машинобудування та участь інженера Surveyor є істотним у багатьох проектах, від планування до вимірювання завершення.

Інженер геодезист включений для роботи в інженерних компаній, галузей, будівельної індустрії, комунальних та освітніх та науково-дослідних установ. У важкій промисловості, геодезія є одним з основних інструментів управління і великих структур, точного позиціонування деталей і машин, кількісного депозитів та моніторингу їх виробництва моніторингу.... [-]

Бразилія Belo Horizonte
Березень 2020
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Johannesburg

Ця кваліфікація призначена для студентів, які спеціалізуються в галузі вимірювання кількості, у будівництві та майновому промислі, а також у галузі вивчення кількісних по ... [+]

Після успішного завершення Національного диплому, кандидати можуть, відповідно до застосовних програмних регламентів, зареєструватися для отримання ступеня бакалавра з технології (Baccalaureus Technologiae -BTech). BTech вимагає мінімум одного року подальшого вивчення.

Ступінь BTech у відповідній галузі навчання буде присвоєна кандидатам після успішного завершення всіх теоретичних вимог.

... [-]
Південно-Африканська Республіка Johannesburg
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Universiti Teknologi Malaysia

Розробка проекту - це інвестиція, яка передбачає значну суму грошей та часу. Клієнти очікують, що їхній проект генеруватиме цінність з їх інвестицій. ... [+]

Розробка проекту - це інвестиція, яка передбачає значну суму грошей та часу. Клієнти очікують, що їхній проект генеруватиме цінність з їх інвестицій. Вони також очікують ціну на гроші від своїх проектів, які включають елемент часу, вартості та якості. Ці цілі можуть бути досягнуті завдяки технічним знанням та професійній компетентності, оцінці економіки, ефективному управлінню витратами та вибору відповідних будівельних закупівель з ефективним та ефективним управлінням контрактами. Роль кількісних інспекторів через їхню освіту, підготовку та досвід допоможе ефективно керувати витратами на будівництво, закупівлями проектів та управління контрактами, а також надавати консультації з економіки розвитку та договірних питань.... [-]

Малайзія Skudai
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою