Bakalavratosvita.com

Геодезія Skudai - Геодезія програм Геодезія Skudai, Skudai

Бакалавр 'и ступінь присуджується на успішне завершення академічну програму. Дуже часто перша ступінь студент отримав в його або її академічної кар'єрі. Звичайно потрібно чотири роки очного навчання для отримання ступеня бакалавра.

Програма з геодезії зазвичай забезпечує інструктаж у всіх аспектах геодезичного процесу. Вони, як правило, включають дизайн, методи, планування, контракти та правила. Потенційна кар'єра може включати в себе можливості управління або землевпорядника для широкого кола будівельних, транспортних або компаній з розвитку нерухомості.

Якщо вам потрібно найкраще дослідження навколишнього середовища в Азії, зареєструється в системі вищої освіти в Малайзії.Це країна з багатою культурою і величезною діяльності, щоб залишити вас розважали і розслабленою, як ви вчилися в країні

Геодезія Skudai - Візьміть Bachelor Skudai. Отримати всі програми Bachelor і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Геодезія, Skudai Filter

Бакалавр з обстеження кількості

Universiti Teknologi Malaysia
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Малайзія Skudai

Розробка проекту - це інвестиція, яка передбачає значну суму грошей та часу. Клієнти очікують, що їхній проект генеруватиме цінність з їх інвестицій.