Bakalavratosvita.com

Програми Геодезія, Пошук кращих програм Bachelor тут! - Bachelor

Є багато рівнів освіти, які можна розглянути після закінчення середньої школи. Ступінь бакалавра може бути оптимальним вибором для тих, хто хоче розвиватися в конкретній галузі та продовжувати виховувати рівень викладання. Навіть самостійно ступінь бакалавра може надати вам багато можливостей.

Що таке бакалавр у сфері геодезії? Ті, хто навчаються в цій програмі, зазвичай навчаються, як вивчати основи земель та будівництва. Студенти можуть навчитися розуміти та збирати дані про землю, будь то для відображення або підготовки до будівель та інших проектів. Щоб допомогти у будівництві, їм часто надають інструменти для оцінки витрат, надання консультацій та управління проектами від початку до кінця. Зазвичай ця програма вчить організації та основи будівельних робіт, надаючи необхідні навички для класифікації та прогнозування фінансових потреб та можливих труднощів у майбутньому окремих проектів.

Навички, які потенційно набувають бакалавра в області опитування, включають в себе здатність організувати і керувати різноманітними завданнями, як у масштабних проектах, так і в повсякденному житті. Можна також сподіватися навчитися вимірювати землю та збирати дані про неї.

Фінансово бакалавр з геодезії може відрізнятись від одного університету до іншого. Час, витрачений на заробіток, може тривати від трьох до п'яти років, що також може змінити витрати.

Той, хто заробив бакалавр у сфері геодезії, може стати геодезичним техніком, який збирає різноманітні дані з землі, щоб допомогти в проекті будівельних зон. Випускники також можуть стати спеціалістами з картографії та оглядати землю для карт, чи оновлювати поточні або створювати абсолютно нові. Генерал-майстер працює над картою поверхні Землі за рядом картографічних і юридичних джерел, а не для конкретних проектів.

Є кілька місць та способів отримання бакалавра в галузі геодезії. При необхідності, багато віддалених варіантів доступні, що дозволяє вам отримати ступінь з дому. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

3 Результати в Геодезія Filter

Ступінь у інженерних вишукувань

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Кампус Денне навчання 4 років Березень 2020 Бразилія Belo Horizonte

Слово спочатку означає вимірювання геодезія і демаркації землі. Тим не менше, робота інженера Surveyor більше не обмежується сільськогосподарських територій, їх полі не дуже широкий.

BTech у кількості обстеження

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Johannesburg + 1 більше

Ця кваліфікація призначена для студентів, які спеціалізуються в галузі вимірювання кількості, у будівництві та майновому промислі, а також у галузі вивчення кількісних показників. Студенти, які отримали цю кваліфікацію, будуть компетентні самостійно виконувати послуги, пов'язані із закупівлею контрактів, управління фінансовими витратами та управління майном.

Бакалавр з обстеження кількості

Universiti Teknologi Malaysia
Кампус Денне навчання 4 років Лютий 2020 Малайзія Skudai

Розробка проекту - це інвестиція, яка передбачає значну суму грошей та часу. Клієнти очікують, що їхній проект генеруватиме цінність з їх інвестицій.