BACHELORSTUDIES

Заочне навчання Гігієна навколишнього середовища Африка - Гігієна навколишнього середовища програми МВА Африка

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Студент проводить програми в області гігієни навколишнього середовища могли б знайти його або сама вивчати що-небудь від хімії токсичності для глобальної епідеміології. Ці предмети призначені для побудови розуміння точних способів, в яких здоров'я людини залежить від навколишнього середовища.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Африка є континентом, 53 незалежних країн і багата суміш корінних народів, культур, економіки та історії. Африка є другим за величиною континент у світі.

Заочне навчання Гігієна навколишнього середовища Африка - Візьміть Гігієна навколишнього середовища Африка. Отримати всі Заочне навчання Гігієна навколишнього середовища програми та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Гігієна навколишнього середовища, Африка, Заочне навчання Filter

Бакалавр екологічного здоров'я в галузі охорони навколишнього середовища

University of Johannesburg
Bachelor
Січ 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

Примітка. Ця програма буде запропонована у 2017 році за умови затвердження регуляторною радою у 2016 році ...

Детальніше

Європейський аспірантам екологічний інжиніринг

Ecole Supérieure Ouverte à Distance
Bachelor
<
Денне навчання
французький
Онлайн

Тримач deeste - Інженерний захист навколишнього середовища є спеціальність технік в області гігієни, чистоти і навколишнього середовища. ...

Детальніше

BTech в галузі охорони навколишнього середовища

University of Johannesburg
Bachelor
Січ 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Модулі програми "Здоров'я навколишнього середовища BTech" включають Методику досліджень IV, Охорона праці та безпека праці IV, Поводження з екологічними відходами IV та Практи ...

Детальніше