BACHELORSTUDIES

Державне управління Азія - Державне управління програми МВА Азія

Бакалавр 'и мірою може призвести освітні дверей, забезпечують можливості для кар'єрного зростання, або закласти основу для досягнення наукового ступеня. Наша мета, щоб допомогти майбутнім студентам орієнтуватися в процесі вибору програми успішно. Ми робимо речі легко за рахунок оптимізації пошуку.

Державне управління є областю бізнес-операцій, які поєднує в собі загальне керівництво ринку, державної політики, філантропії, переговорів і економіки, серед суміжних областях. Державні менеджери зазвичай мають наукові ступені і працювати або некомерційних або урядових організацій.

Як найбільший і найбільш густонаселений континент у світі, Азії складається з найрізноманітніших етнічних груп, культур, середовища, економіки, історичних зв'язків та урядових систем.

Державне управління Азія - Візьміть Державне управління Азія. Отримати всі програми Державне управління та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

2 Результати в Державне управління, Азія Filter

Міжнародна програма бакалавра (IUP) у сфері державної політики та управління

Universitas Gadjah Mada
Bachelor
<
Денне навчання
<
7 семестри
англійська
Кампус

Міжнародна програма бакалавра в галузі державної політики та управління (IUP PPM) є першою програмою державної політики та управління в Індонезії, яка була акредитована AUN (м ...

Детальніше

Бакалавр соціальних наук (з відзнакою) в галузі політичних наук і управління

The Education University of Hong Kong
Bachelor
Вер 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Кампус

Бакалавр соціальних наук (з відзнакою) в галузі політики і управління (BSocSc (PSM)) - унікальна програма. Її мета - розвивати навички, пов'язані з аналізом та оцінкою політик ...

Детальніше