BACHELORSTUDIES

Державне управління Європа - Державне управління програми МВА Європа

Ступінь бакалавра - це ступінь, який можна отримати при навчанні в університеті і коледжі. Щоб отримати ступінь бакалавра, необхідно успішно пройти всі необхідні навчальні курси, залежно від навчального закладу, на це може піти від трьох до семи років.

Державне управління є науковою областю дослідження, а також тип управління, який включає в себе тісне сприяння некомерційним або державним організаціям і структурам за допомогою різних завдань, спрямованих на підвищення продуктивності та ефективності.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Державне управління Європа - Візьміть Державне управління Європа. Отримати всі програми Державне управління та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Державне управління, Європа Filter

бакалавр в галузі управління державної служби

International Business College Mitrovica (IBCM)
Bachelor
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
англійська
Кампус

Програма холостяки IBCM громадського управління послугами (PSM) дає студентам можливість для вирішення завдань сучасного управління державним сектором і реформи. ...

Детальніше